Mina ja Venevere Puhkeküla

Venevere puhkeküla, väga kaunis koht!

Mina töötan seal juba 8 aastat. See on väike perefirma, kus olen aastaringselt ainukeseks “võõrtööjõuks”, kuigi tunnen seal ennast nagu kodus. Nagu kuuluks ka Prikside perre! Tore ja pingevaba on seal töötada. Paljud minu mõtted ja uued katsetused on alguse saanud just sealt. Ka minu kodulehekülg on mõeldud paljuski selleks, et läbi enda tutvustada puhkeküla ja läbi puhkeküla tutvustada ennast.

Mida siis puhkekülas pakutakse?

Kõigepealt toitlustust, kus kokaks olen mina, Eelika. Puhkeküla kodulehel on ära toodud ka näidismenüü. See on küll ainult selleks, et mingi pilt saada. Väga oodatud on teie omad mõtted ja koostöö kokaga. Alati leiame teile kõige sobivama variandi.

Puhkekülas on kolm saali. Kokku mahub pidutsema 80 inimest, siis jääb ruumi ka tantsimiseks. Suviste õuepidude korraldamiseks on aga pea piiramatud võimalused.

Kindlasti pakume ka cateringi teenust!

Siis tuleb majutus. Puhkekülas on võimalik ööbida kämpingutes, kus on olemas voodipesu ja voodiriided. Kämpingud on kahe-, kolme-, nelja- ja viiekohalised. Pesemisvõimalus ja WC asuvad eraldi majas.

Veneveres on võimalik kasutada soomesauna. Saun mahutab korraga umbes kümmekond inimest.

Suvisel ajal saab kasutada erinevaid kondimootoriga veesõiduvahendeid järvel seiklemiseks. Olemas on veel võrkpalliplats ja seiklusrada üle vee.

Siin ei oskagi muud öelda, kui et vaata video kindlasti ära, siis saad teada, mida kõike on võimalik kohapeal teha ja milliseid üritusi korraldada.

Vaata ka kodulehekülge http://www.veneverepuhkekyla.eu. Sealt leiad kontaktid ja täpsema tutvustuse ning võimalused.

 

Advertisements